GİZLİLİK POLİTİKASI


BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

3G Bilişim faaliyetleri esnasında hizmet vermekte olduğu müşterilerinin özel erişim / bağlantı bilgilerine,kritik cihazlara ait özel konfigürasyon ve iletişim bilgilerine sahip olabilmektedir. Hizmet verilen kurum ve kuruluşların güvenini temin etmek ve verdiğimiz hizmetler için kullandığımız bilgi varlıklarımızın güvenliğini sağlamamız öncelikli amacımızdır. Bu bağlamda; iş birliğinde bulunduğumuz müşteriler, resmi kurumlar ve bayilerimiz ile ilişkilerimiz çok değerlidir. Sunmakta olduğumuz hizmetlerin sürekliliği, elimizde tuttuğumuz bilgilerin gizliliği, müşterilerin veya kendi içimizdeki bilgi varlıklarının bütünlüğü yüksek öneme sahiptir

Kişisel Verilerinizin Korunmasına İlişkin Bilgilendirme

3G Tasarım Bilişim Tek.Dan.Elekt.İlt.Ltd.Şti ve grup şirketleri* (hep birlikte “3G Bilişim” olarak anılacaktır.) tarafından toplanan ve işlenen kişisel veriler, 3G Bilişim koruması altındadır. 3G Bilişim,6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel verilerin güvenli şekilde muhafazasını ve hukuka uygun olarak işlenmesini sağlamak için teknolojik ve alt yapısal imkanlarını kullanarak, gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Kişisel veriler, 3G Bilişim tarafından 3G Bilişim Gizlilik Politikası kapsamında Kanun’a ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Kanun kapsamında kişisel verileri işlenen gerçek kişiler, aşağıdaki metni inceleyerek, 3G Bilişim tarafından veri sorumlusu sıfatıyla işlenebilecek olan kişisel veriler ve bunların işlenme amaçları, aktarılabileceği alıcı gruplarına, toplanma yöntemi ve hukuki sebebi ile söz konusu kişisel verilere ilişkin hakları hakkında bilgi edinebilir.

Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi

3G Bilişim tarafından verilen hizmet, ürün ya da ticari faaliyete bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle beraber; sözlü, yazılı ve ya elektronik ortamda,3G Bilişim, satış kanalları, çağrı merkezi, web sitesi, mobil veya diğer yazılım uygulamaları ve benzeri kanallar aracılığıyla temin edilerek ve 3G Bilişim ürün ve hizmetlerini kullanımınız süresince oluşturularak, aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın kişisel verileriniz işlenebilmektedir:

Kişisel Verilerinizin Korunmasına İlişkin Bilgilendirme

Kanunun uygulanmasıyla ilgili taleplerinizi ve kişisel verilerinizle ilgili sorularınızı İletişim Formunu doldurarak Şirketimize iletebilirsiniz. Taleplerinize sağlıklı yanıt verilebilmesi açısından, talep içeriğinin açık, anlaşılabilir ve mümkünse tarih yönünden belirli olarak iletilmesi önerilmektedir. Talebinizin niteliğine göre en kısa sürede sonuçlandırılacaktır.

3G Bilişim, işbu Gizlilik Politikası’nda her zaman değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, güncel Gizlilik Politikası’nın Gizlilik Sayfası adresinde yayımlanmasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.